Samsun İl Sağlık Müdürü Muhammet Ali oruç Koronavirüs'ü atlatarak taburcu oldu

Samsun İl Sağlık Müdürü Muhammet Ali oruç Koronavirüs'ü Atlattı Bir süre önce koronavirüs'e yaklanan Samsun Sağlık İl Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Muhammet Ali Oruç gözlem altına alınarak tedavi sürecini tamamladı ve taburcu oldu.

8 Şubat tarihinde Kovid-19’a yakalanan Samsun Sağlık İl Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Muhammet Ali Oruç, ilk önce Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde tedavi altına alınmıştı. Tedavisi devam eden Oruç, daha sonra ambulans helikopter ile Ankara’ya götürülmüş, tedavisine de burada devam edilmişti. Oruç, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım ile hastalığı atlatarak, taburcu olduğunu duyurdu.

Bir süre önce koronavirüs'e yaklanan Samsun Sağlık İl Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Muhammet Ali Oruç gözlem altına alınarak tedavi sürecini tamamladı ve taburcu oldu.
Sağlık durumu hakkında paylaşım yapan Oruç, şunları söyledi:
“Allah’a şükürler olsun hastanedeki tedavi sürecim bitti, taburcu oldum. Tedavimde her türlü özveriyi gösteren tüm sağlık çalışanlarımıza, dualarını esirgemeyen, maddi manevi yanımızda olan, bizleri hiçbir zaman yalnız bırakmayan dostlarımıza çok teşekkür ederim. İyi ki varsınız.”

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!

Reklam

Yazarlarımız

Anket