Samsun'da Arzu Aygün'ün cesedi bulundu Babası yürekleri dağladı!

Samsun'un Atakum İlçesi'nde evinden 17 Aralık günü ayrılan Arzu Aygün 42 gündür geri gelmedi. evden gittikden 5 gün sonra yani 25 aralıkta ailesi tarafından polise kayıp ihbarında bulunulmasına rağmen Arzu Aygün'den bir daha haber alınamadı. Olayla ilgili akrabası olduğu söylenen Muharrem Coşkun göz altına alındı.

ÖLDÜRDÜĞÜNÜ İTİRAF ETTİ

Muharrem Coşkun, Arzu Aygün'ü öldürdüğünü itiraf etti ve cesedi nerede sakladığını söyledi. 42 Gündür kayıp olan kadının cesedi Samsun'un Terme ilçesinin Gökçeağaç mevkisi'nde sahil yolundaki ormanlık alanda çuvala sarılmış halde bulundu.

KISKANÇLIK YÜZÜNDEN ÖLDÜRDÜM

Katil zanlısı Muharrem Çoşkun, Kıskançlık krizi yüzünden tabanca ile Arzu'yu öldürdüğünü itiraf etti.
Arzu Aygün'ün babası Seyfullah Aygün olayı öğrendikten sonra Müge Anlı programında ağlayarak, feryat geçirerek sözleri ile yürekleri dağladı.

Seyfullah Aygün; ''Kızıma sahip çıkamadım. Aksiydi, söz dinlemezdi, tutamadım. İçim yanıyor. Bu katil idam edilsin" ifadelerini kullanarak göz yaşlarına hakim olamadı..

 

42 Gündür Samsun'da evden çıkarak daha geri gelmeyen ve sırra kadem basan kadının cesedi Samsun'un Terme ilçesi'nde ormanlık alanda naylona sarılı ve çürümüş halde bulundu. Arzu Aygün'ü sevgili Muharrem Coşkun'un öldürdüğü ortaya çıktı.

Yürekleri dağlayan babanın sözlerine daynamayan Müge Anlı'da gözyaşlarını tutamadı . Müge Anlı; ''35 yaşındaki kadına napıcaktınız, nasıl tutacaktınız ki, kendinizi suçlamayın lütfen'' diye konuştu.

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!

Reklam

Yazarlarımız

Anket