Cumhurbaşkanı Erdoğan tek tek açıkladı. Kısıtlamalar esnetildi mi? Yüz Yüze Eğitim ne zaman başlayacak? Kafe, Restoranlar açılacak mı? işte tüm detaylar..

15 ŞUBAT'TA KÖY OKULLARI EĞİTİME BAŞLIYOR

Cumhurbaşkanı Erdoğan köy okullarının 15 şubat'ta eğitime başlanmasını uygun görüldüğünü belirterek; ''Köy okulları'nda 15 Şubat'ta eğitim öğretim başlamasını kararlaştırdık. Vaka artışı yaşanırsa yeniden ara verilebilir.'' ifadelerini kullandı.

1 MART'TA YÜZ YÜZE EĞİTİM BAŞLIYOR

Yüz yüze eğitimin 8 ve 12. sınıflar ile 1 Mart'ta başlayacağını duyuran Cumhurbaşkanı Erdoğan: ''8 ve 12. sınıflar ile ilkokul ve özel eğitim okullarındaki eğitim-öğretimin 1 Mart'ta başlaması için hazırlıklara başlanacak. Vaka sayılarındaki iyileşmeye paralel olarak 1 Mart'tan itibaren il bazında eğitim öğretimin kademeli başlaması için çalışmalar yürütülecek.'' Dedi.

Kafe, Restoran, Lokantalar açılacak mı?
Kafe, Restoran, Lokantaların açılması ile ilgili kararı vakaların seyrine göre karar verileceğini açıklayan Cumhurbaşkanı Erdoğan, ''Vakaların belirli bir sayının altına düşmesiyle birlikte esnaflarımıza yönelik kısıtlamaların kademeli olarak gevşetilmesiyle ilgili takvimi de başlatmayı planlıyoruz.'' ifadelerine yer verdi.

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!

Reklam

Yazarlarımız

Anket